Ta noc należała do klasy 2 e!

26.01.2014 r.

Dnia 24 stycznia o godzinie 20.00 spotkaliśmy się całą klasą w szkole. Wszyscy przyszli obładowani kocami, poduszkami i jedzeniem. Nasza wychowawczyni p. Monika Siwek przygotowała nam na tę noc wiele atrakcji, m.in. nauczyliśmy się podstawowych ciosów MMA i zobaczyliśmy pokaz aikido, w którym udział wzięła nasza koleżanka Tosia K. Odbyliśmy rozluźniająco-relaksacyjne zajęcia z p. Dorotą Muchą, która obchodziła tego dnia urodziny. Jako solenizantka została uhonorowana pięknym 'Sto lat'. Wspólnie śpiewaliśmy karaoke, były tańce, filmy i różne gry. Tak bawiliśmy się do białego rana! Gdy zrobiło się już jasno, nagle opadliśmy z sił i wszyscy wyglądaliśmy niczym .... zoombie smiley Bardzo mi się podobało podobnie jak pozostałym osobom z klasy. Była to dobra okazja, żeby zgrać się z klasą i wychowawcą. Chciałabym podziękować nauczycielom i rodzicom, którzy przyszli nas pilnować i gościom, którzy nas tej nocy odwiedzili.

Ada Małecka, 2e