Sztafeta chłopaków NA MEDAL

Po Mistrzostwie Lubonia w sztafetowych biegach przełajowych przyszedł czas, by zmierzyć się z najlepszymi gimnazjami powiatu poznańskiego. 2 października na obiektach OSiR w Kórniku  sztafeta chłopaków rywalizowała z 16 najlepszymi gimnazjami powiatu poznańskiego. Po bardzo dobrym biegu nasi uczniowie zajęli wysokie 3 miejsce, ulegając tylko ekipom z Tarnowa Podgórnego i Puszczykowa. Miejsce na podium dodatkowo premiowane jest udziałem w Finale wojewódzkim, który odbędzie się 13 października na poznańskiej Woli.
Skład zwycięskiej sztafety: 1.KUBA ŁUKASZEWSKI 2A, 2.PATRYK ŁUKASZEWSKI 2A, 3.DAMIAN FABIŚ 3B, 4.MAURYCY KAŹMIERCZAK 3F, 5.ADAM CHWIUŁKOWSKI 3F, 6.MATEUSZ FRĄCKOWIAK 3H, 7.MARCIN MARCINIAK 3E, 8.DAWID BERLIK 2G, 9.KRYSTIAN BRYŃSKI 2A, 10. DAMIAN BUDZISZEWSKI 2D, 11.WIKTOR JANKOWSKI 3G, 12.JAKUB FABIŚ 1A. Gratulujemy!

Michał Garstkiewicz