Nasza szóstka na szóstkę!

16.10.2015 r.

15 października w hali sportowej LOSiR podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję spróbować swoich sił w zawodach na ergometrze wioślarskim. Impreza o randze Mistrzostw Miasta Lubonia zorganizowana została przez Wielkopolski Związek Towarzystw Wioślarskich oraz Powiat poznański „ Pierwszy Krok Wioślarski” odbywał się na dystansie 250 metrów i skierowany był głównie dla klas pierwszych i drugich, lecz za zgodą organizatorów starsi uczniowie Naszej szkoły też mogli się  sprawdzić. Wśród dziewcząt najszybsza okazała się Karolina Puk z klasy 2a przed Julią Rybicką z 1c i Zuzą Borowiak z 2g. Rywalizacje chłopców zdominował Błażej Lechna z 2g przed Mateuszem Kluczyńskim z 1a i Michałem Antczakiem z 1aSześcioro wyżej wymienionych uczniów zagwarantowało sobie udział w Mistrzostwach Powiatu które odbędą się 1 grudnia w Poznaniu. Gratulujemy!!!

Michał Garstkiewicz