Szkolny konkurs "Mam talent"

7.06.2018 r.

Mieć talent to znaczy mieć wybitne zdolności w jakiejś dziedzinie, artystycznej, naukowej, sportowej czy społecznej. Jest to uzdolnienie w określonym kierunku, które dziś  podczas przeglądu talentów zaprezentowali nam uczniowie naszej szkoły. 6 czerwca zebraliśmy się, aby zobaczyć, posłuchać młodych artystów. Celem imprezy  z okazji Dnia Dziecka było promowanie uzdolnionych dzieci oraz potwierdzenie talentu drzemiącego w młodych twórcach. Do udziału zaprosiliśmy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Swój talent mogli przedstawić  w formie śpiewu, tańca,pokazu sprawności fizycznej, akrobatyki tanecznej, recytacji. Jury (p.dyrektor Jolanta Walczak, p.Justyna Szczodrak, p.Monka Siwek, Ola Rolska, Karolina Duchiewicz, Paweł Okulewicz, Nadia Wadelska - przedstawiciele Samorzadu Uczniowskiego) oceniało poziom artystyczny wykonywanego programu, ogólne wrażenia sceniczne, zaangażowanie  młodego pokolenia, oryginalność wyrazu artystycznego i wartości wychowawcze. Po występach komisja udała się na naradę, a chętni uczniowie wzięli udział w zabawie prowadzonej przez starszego kolegę Kacpra Łukowiaka. Pani dyrektor ogłosiła wyniki i wręczyła nagrody. Samorząd Uczniowski w przyszłym roku podejmie kolejne działania na rzecz równie udanych, kolejnych edycji szkolnego przeglądu talentów. Tegoroczną edycję prowadzili : Julia Kalinowska i Filip Krenz z klasy 2b. O oprawę muzyczną zadbali:Kacper Łukowiak i Antoni Łacny z klasy 3e. Głowną organizatorką przeglądu była p. Aneta Łukomska. Gratulujemy wszystkim utalentowanym uczestnikom konkursu!

Aneta Jankowska-Łukomska