Świetne wyniki w zawodach rowerowych MTB

25.09.2018 r.

Ostatni dzień pięknej pogody tego lata, czyli 21 września grupa 12 chłopaków wraz z panem Michałem Garstkiewiczem spędziła na powiatowych i gminnych zawodach rowerowych MTB. W zależności od kategorii wiekowej uczestnicy mieli do pokonania od jednego do czterech okrążeń w Parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym. Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony, niejednokrotnie meldując się w czołówce stawki w rywalizacji z zawodnikami tarnowskich klubów. Na trzecim stopniu podium stanął Aleks Drażdzyński z klasy 3d, zaraz przed Patrykiem Nowinką (tez 3d). W swoich kategoriach wiekowych Oskar Kaczorowski (3a) oraz Bartłomiej Krotkiewski (7b) uplasowali się na piątych pozycjach. Na wyróżnienie zasługują też pozostali nasi reprezentanci: Stanisław Witczak 3a, Kuba Sienkiewicz 3f, Kuba Skrzypczak 3f, Oliwer Stróżyński 3g, Marcel Marek 3g,  Jan Stando 8b, Wiktor Kocur 7b, Mikołaj Biegalski 4b.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy !!!

Michał Garstkiewicz