Święta, Święta, Święta, czas kolędowania!

21.12.2019 r.

20 grudnia był ostatnim dniem przed zimową przerwą świateczną. Uczniowie spotkali się z wychowawcami i asystentami, aby złożyć sobie nawzajem życzenia, skosztować wielu przepysznych przysmaków przygotowanych w domach oraz wymienić się upominkami. Wszyscy obejrzeli bożonarodzeniowe jasełka w wykonaniu uczniów klas 5b, 5c oraz dzieci z grupy muzycznej. Widowisko było wspaniałe! Zachwycali młodzi aktorzy, kunsztowne stroje oraz piękne dekoracje. Występujący przypomnieli biblijną historię narodzin Jezusa. Było także dużo kolęd - śpiewali i grali na fletach uczniowie, ale śpiewali także nauczyciele: p.Aneta Łukiomska, p.Patryk Dondajewski i p.Sławomir Wojciak.
Podczas spotkania odebrali nagrody laureaci Konkursu Wiedzy o Luboniu (Maja Konarska, Marcel Woźniak, Wiktor Kocur, Mateusz Józefiak-Piróg), młode mediatorki (Martyna Rzepka i Milena Kozłowska) oraz laureaci Konkursu "Choinka Bożonarodzeniowa" (Ola Sienkiewicz, Zosia Gryska, Nikola Szeremeta, Mikołaj Wiciak, Zuzia Kowalewska, Dawid Lubka, Krzysiu Filipiak, Zosia Nyga, Kacper Meller) i "Anioł" (Marta Ziętkowska, Oliwia Czerwińska, Martyna Chudzińska, Michał Klauze, Natan Sówka, Damian Szumiłowski, Maciej Czerwiński, Wojtek Hajder).
Dziękuję wszystkim uczniów, którzy wystąpili na scenie, nauczycielom przygotowującym dzieci: p.Anecie Łukomskiej, p.Joannie Taberskiej i p.Dorocie Mucha oraz Rodzicom: p.Natalii Różalskiej, pp. Buczyńskim, p.Sylwii Blaszka, pp. Ptak oraz p.Małgorzacie Sówka za ogromną pomoc w przygotowaniu dekoracji.

WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT I REALIZACJI PLANÓW W ROKU 2020!

DO ZOBACZENIA 2 STYCZNIA smiley!!!

Jolanta Walczak