Świątecznie u najmłodszych

22.12.2017 r.

Piątek 22.12 był wyjątkowy dla uczniów klas 0, 1a, 1b i 3. Oni także spotkali się ze swoimi wychowawczyniami, aby świątecznie spędzić wspólnie czas. Usiedli przy pięknie przystrojonych stołach ustawionych na korytarzu i w sali. Były życzenia, a następnie wszyscy delektowali się pysznościami przygotowanymi przez rodziców. Razem z paniami śpiewali kolędy i świąteczne piosenki. W pewnej chwili pojawił się gość - Gwiazdor z prezentami! Nie był wcale groźny, tylko miły i sympatyczny! Później uczniowie obejrzeli spektakl o mieszkańcach pewnej łąki w wykonaniu uczniów klasy 4a pod kierunkiem p.Katarzyny Kozłowskiej. Wręczylismy nagrody i dyplomy dla laureatów konkursu plastycznego oraz informatycznego. Na zakończenie gimnazjalistki Małgosia, Zosia i Ula z klasy 2g zaśpiewały pięknie dla młodszych kolegów. Na wszystkich buziach gościły dziś uśmiechy! Do zobaczenia po Nowym Roku:)

Jolanta Walczak