Survival 3a i 3b

21.05.2018 r.

Klasy 3a i 3b kolejny rok razem wyjechały na wycieczkę. Uczniowie wspólnie z wychowawcami: p. Stankiewicz i p.Walkowiak oraz p.Wojciakiem wspaniale spędzili czas na 4 – dniowej wycieczce w Sypniewie. Był sport, aktywność, zabawa, mecze, basen, pojedynki i rozgrywki, czyli to co nasze klasy lubią najbardziej. Pod okiem naszego instruktora survivalu posmakowaliśmy surowej pokrzywy, którą sami zerwaliśmy, odbyliśmy warsztaty militarne: trochę teorii i dużo praktyki. Było strzelanie do tarczy z łuków oraz świetne rozgrywki: Capture The Flag czy Laser Tag nocą, które dały nam dużo uśmiechu na twarzy. Natomiast zabawa „Kto prawdę powie” sprawiła, że przypomnieliśmy sobie wiadomości z matematyki, języka polskiego oraz religii:) Mieliśmy też do dyspozycji duże boisko, salę portową, a w niej bilarda, piłkarzyki, kręgle. Ognisko, dyskoteka, śpiewy z gitarą również wspaniale na integrowały. To była ekstrrremalnie miły czas dla wszystkich uczestników.

Ilona Walkowiak