SUPERZABAWA TRZECIOKLASISTÓW

22.06.2013 r.

W piątkowe (21 czerwca) popołudnie i wieczór budynek Gimnazjum wyglądał zupełnie inaczej niż zwykle. Śliczne dziewczyny w pięknych czarnych i czarno-białych sukienkach, uśmiechnięci chłopcy w eleganckich garniturach, zadowoleni nauczyciele, duża grupa rodziców z aparatami fotograficznymi, hol ozdobiony balonami i girlandami – odbywał się bowiem BAL TRZECIOKLASISTÓW. Najpierw uczestniczyliśmy w części artystycznej. Uczniowie tradycyjnie zatańczyli poloneza (rewelacyjnie!). Później ogłoszono laureatów „Złotych Dębów” : Ania Ofierzyńska – „NAJŁADNIEJSZA GIMNAZJALISTKA”, Hubert Hoffmann – „NAPRZYSTOJNIEJSZY GIMNAZJALISTA”, Marta Kruszyńska – „NAJBARDZIEJ WYGADANA”, Zuzia Skrok – „NIETUZINKOWA OSOBOWOŚĆ”, Karolina Paszek - „NAJLEPSZA KUMPELKA”, Wojtek Taisner – „NAJTĘŻSZY MÓZG”, Bartek Mora – „CIĘTY JĘZYK”, Krzysztof Wiciak – „NAJLEPSZY SPORTOWIEC”. Następnie miała miejsce prezentacja diaporam poszczególnych klas trzecich (niebawem zamieścimy je na naszej stronie). Po poczęstunku rozpoczęły się tańce. Było świetnie! Takiej zabawy dawno nie mielismy w naszej szkole! Bawili się naprawdę wszyscy. Osobami, którym zawdzięczamy bal, są rodzice. Bardzo zaangażowali się w organizację imprezy i wywiązali się ze swoich zadań rewelacyjnie – DZIĘKUJEMY! Ze strony szkoły działania koordynowali p. Katarzyna Wilińska-Jóźwiak, p. Romana Kłos oraz p. Michał Szwacki.

Jolanta Walczak