Sukces Dominiki w prestiżowej polskiej imprezie jeździeckiej

6.03.2016 r.

Dominika Siudzińska z klasy 1a odniosła ogromny sukces w zawodach Cavaliada Future. To rywalizacja w ramach najbardziej prestiżowej polskiej imprezy jeździeckiej Cavaliada Tour organizowanej przy zawodach zaliczanych do rozgrywek eliminacyjnych Pucharu Świata w skokach przez przeszkody. Żeby zakwalifikować się do udziału w Cavaliada Future, trzeba było wziąć udział w kwalifikacjach, które odbywały się w pięciu miejscowościach w Polsce (Józefin, Michałowice, Sopot, Kalisz i Jaszkowo). W kwalifikacjach wzięło udział ponad 60 par (jeździec+koń). Ze wszystkich tych par tylko po 8 mogło zakwalifikować się do udziału w Cavaliadzie Future w dwóch kategoriach: mini (kuce do 130cm wzrostu) i midi (kuce do 148cm wzrostu). Dominika zakwalifikowała się do Cavaliady na 4 miejscu w kategorii midi. Eliminacje Cavaliada Future miały miejsce w Poznaniu, Lublinie i Warszawie. W konkursie finałowym w Warszawie nasza uczennica zajęła II miejsce. Wielkie gratulacje!

G2