Strajk nauczycieli

7.04.2019 r.

Rozmowy rządu ze związkami zawodowymi nie przyniosły porozumienia. Oznacza to, że w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu trwa strajk nauczycieli.

Zgodnie z wczesniejszymi komunikatem opieka nad dziećmi będzie sprawowana  w sali LOSiR w Luboniu. Rodzice muszą wypełnić wniosek (na naszej stronie www) i przekazac go w organizatorom lub w sekretariacie naszej szkoły. Dzieci będą mogły skorzystać z posiłku (catering LOSiR).
Uczniowie, którzy mają już wykupione na miesiąc kwiecień posiłki w szkołach, będą te posiłki otrzymywały w ramach wykupionego abonamentu. Natomiast pozostałe dzieci, które będą chciały skorzystać z obiadu, będą miały możliwość zakupu, po uprzednim poinformowaniu i opłaceniu obiadu (6zł) u organizatora opieki (LOSiR) do godziny 8.00 w dniu przyprowadzenia dziecka do ww.instytucji.

Jolanta Walczak