Srebro G2 w Półfinale Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej chłopców

28.02.2014 r.

Mistrzowie Lubonia byli drudzy w Półfinale Powiatu Poznańskiego w Piłce Koszykowej chłopców. Po rozgrywkach miejskich, gdzie Gimnazjum nr 2 pokonało po zaciętej walce Gimnazjum nr 1, przyszedł czas na ½ finału powiatu poznańskiego. W piątek (21.02) do lubońskiej hali LOSiR przyjechały ekipy z Pobiedzisk, Swarzędza oraz z Pecnej. Reprezentacja naszej szkoły uległa jedynie zespołowi z Pecnej, której to uczniowie wygrali rozgrywki i awansowali do finału. Najskuteczniejszymi zawodnikami naszej drużyny w trzech meczach byli: Sikora Marcin 20pkt, Matyla Mikołaj 19pkt, Kacper Adamczak 13pkt, Andrzej Ziemnicki 8pkt.
Skład drużyny. Matyla Mikołaj 3c , Sikora Marcin 3d , Matusiak Patryk 3c , Codro Bartosz 3d , Kobus Denis 3d , Ziemnicki Andrzej 2d , Osiński Marcel 2a , Dotka Mariusz 2d ,Grundkiewicz Kacper 2d , Brodowski Dominik 2b , Wojtysiak Adrian 2d , Adamczak Kacper 2d.
Dziewczyny w swoim półfinale zajęły trzecie miejsce po bardzo dobrej grze. Gartulujemy i dziękujemy obu drużynom!

Wyniki:
Gim Pecna – Gim nr 2              23 – 12