Spotkanie z brązową medalistką Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

4.12.2016 r.

Podczas zajęć wychowania fizycznego w dniu 02.12.2016 naszą Szkołę odwiedziła brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, zapaśniczka  Agnieszka Wieszczek-Kordus. Po krótkiej pogawędce dotyczącej korzyści z uprawiania sportu, radości ze zdobywanych medali oraz jak zaczęła się sportowa przygoda pani Agnieszki przyszedł czas na część praktyczną. Zebrani uczniowie w liczbie ponad 60 osób wykonali wspólną rozgrzewkę ogólną, by później przejść do części ukierunkowanej. Pani Agnieszka wcieliła się w rolę trenera i poprowadziła kilka zabaw zapaśniczych na macie. Wszyscy bardzo aktywnie i chętnie uczestniczyli w zajęciach. Pod koniec każdy uczestnik spotkania otrzymał koszulkę z autografem sportsmenki od sponsora pani Agnieszki firmy Papis. Była również okazja, by zadać pytanie medalistce olimpijskiej oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie. Podziękowania dla pani Anny Kubiak za zaaranżowanie spotkania oraz dla wszystkich uczniów aktywnie uczestniczących w spotkaniu.

Michał Garstkiewicz