Smocze Łodzie 2019

21.06.2019 r.

15 czerwca, w dzień naszego szkolnego festyny rodzinnego tradycyjnie nad poznańską Maltą odbyły się Mistrzostwa Szkół w Smoczych Łodziach „Dragony 2019”. Jak co roku na starcie nie mogło zabraknąć naszych uczniów . W rywalizacji klas 6-8 i 3 gimnazjum wystawiliśmy dwie osady. Ta złożona z samych chłopaków w ścisłym finale po bardzo emocjonującym wyścigu zajęła 2 miejsce przegrywając zaledwie 0,11 s. z osadą z Piły. Impreza miała na celu popularyzacje sportów wodnych oraz aktywnego spędzania czasu wolnego. Skład osady chłopaków : Mateusz Jakubowski, Jakub Biernacki, Krystian Gąska, Mikołaj Wójkiewicz, Szymon Jaruga, Mateusz Ogrodzki, Jan Nowak – wszyscy 3a , Aleks Drażdzyńśki 3d, Kacper Nowinka 3d, Oliwer Stróżyński 3g.
Gratulujemy i życzymy miłych wakacji.

Michał Garstkiewicz