Sięgnijmy pamięcią do niezwykłego wieczoru 7_czerwca...

25.06.2019 r.

Zanim na dobre rozpoczniemy wakacyjne leniuchowanie, sięgnijmy pamięcią do wieczoru z 7 czerwca 2019 roku, który na długo zostanie w sercach naszych gimnazjalistów. Bal Gimnazjalny 2019, bo o nim mowa, był ostatnią taką uroczystością w historii „starego” Gimnazjum nr 2 w Luboniu. Organizowany przez 17 lat od 2002 był nieodłącznym elementem wieńczącym trzyletnią naukę naszych uczniów. Bal tradycyjnie rozpoczęliśmy fenomenalnym  POLONEZEM przygotowanym przez panie: Klaudię Lamch i Weronikę Idzikowską. Zaraz po tańcu przeszliśmy do rozdania naszych szkolnych oskarów czyli „ZŁOTE DĘBY 2019”. Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii: „Najtęższy mózg „ – Oliwer Stróżyński 3g , „Sportowiec  szkoły” – Jakub Pilarski 3f , „Cięty język” – Natalia Piechota 3a, „Szkolna Miss” Klaudia Stefens 3f, „Szkolny mister” Marcin Borowiak 3g , „Wyjątkowy ktoś” – Ada Jurewicz 3f, ‘Super kumpel” – Szymon Jaruga 3a, „ Wybitny mówca” – Małgosia Wojsz 3g. Wśród nauczycieli wyróżnieni zostali: „Odkrycie roku” p. Robert Czysz, „Przyjaciel ucznia” p. Michał Garstkiewicz, „Wyątkowy uśmiech” – p. Ewa Rubisz oraz „Punktualność roku” p. Paulina Hącia.
Tuż ceremonii wręczenia Złotych Dębów niemal wszyscy wkroczyli na parkiet, by zaprezentować kolejny taniec, tym razem była to „Belgijka”. Od tego momentu bal rozpoczął się na dobre. Z małymi przerwami na posiłek wszyscy uczniowie radośnie bawili w rytm muzyki. W rolę prowadzących wcielili się: Kaja Łukomska 8e i Norbert Ziółkowski 8c a galę przygotowała p. Ilona Walkowiak.
Poniżej link do filmu z balu:

Michał Garstkiewicz