Rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017!

1.09.2016 r.

1 września uroczyście powitaliśmy rok szkolny 2016/2017. Na inauguracji spotkali się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Słowa powitania wygłosili p. dyrektor Jolanta Walczak, burmistrz p.Mateusz Mikołajczak oraz przewodniczący Rady Rodziców p.Miron Kozłowski. Z kolei uczniowie klasy 2a zaprezentowali humorystyczne okolicznościowe przedstawienie, w którym dzięki wróżce Honoracie dowiedzieliśmy, co wydarzy się w szkole do momentu otrzymania świadectw w czerwcu:) Było wesoło i sympatycznie. Później uczniowie udali się do sal, aby już w klasowym gronie poczynić pierwsze ustalenia dotyczące nowego roku.
Za przygotowanie uroczystości serdecznie dziękuję klasie 2a oraz p. Wiesławie Stankiewicz, p.Elżbiecie Sobczak-Ellmann oraz p.Agacie Budzyńskiej.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów szkolnych oraz tego, by zgłębianie tajników nauki odbywało się w przyjaznej atmosferze i dawało poczucie prawdziwej radości.

G2