Przedświąteczny koncert i pokaz baletowy

14.12.2017 r.

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny 7 grudnia mieli okazję podziwiać uczniów Państwowej Szkoły Baletowej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Organizatorem Koncertu była p.Hanna Hypka-Fulczyńska. W programie młodzi adepci szkoły baletowej zaprezentowali układy choreograficzne: z baletu Coppelia Leo Delibesa, Błękitny sen - Joe Hisaihi, Polonez – W. Krotkiewskiego, Summertime G.Gershwina, wariacje z baletu Paquita L. Minkusa. Uczniów przygotowały  panie Weronika Stroińska, Apolonia Myszkowska, Iwona Ratajczak. Wystąpił również Piotr Promiński, który wykonał I cz. Sonaty e-moll L.Miklaszewskiego. Nie tylko taniec królował. Prezentacje na altówce, skrzypcach przedstawiły wraz z akompaniatorką Hanną Hypką - Fulczyńską Zuzanna  Kowalewska, Alicja Bogajewska, Olga Lerczak. Koncert Mikołajkowy zakończył się pokazem hip-hopu, co było wielką niespodzianką dla naszych uczniów. W imieniu całego środowiska szkolnego dziękujemy za to muzyczne wydarzenie. Projektem opiekowała się p.Dorota Mucha.

Dorota Mucha