Pożegnanie Trzecioklasistów 2018

23.06.2018 r.

W czwartek 21 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich. W tradycyjnej Gali uczestniczyła p.burmistrz Małgorzata Machalska, dyrekcja i wszyscy nauczyciele szkoły oraz rodzice trzecioklasistów. Młodzież odebrała dyplomy i nagrody za sukcesy w nauce, osiągnięcia w konkursach, wysokie wyniki z egzaminu gimnazjalnego, działalność w Samorządzie Uczniowskim, wyczyny sportowe oraz aktywność w wolontariacie i innych obszarach. Wręczyliśmy listy gratulacyjne rodzicom. Ola Pawlak 3f, przewodnicząca SU, podziękowała nauczycielom, a Zosia Wrzaskowska 3f wyraziła wyrazy wdzięczności rodzicom. Gosia Wojsz 2g złożyła życzenia starszym kolegom w imieniu klas drugich. Później uczniowie klas 2c i 7c przedstawili humorystyczny program okolicznościowy, a dzieci z klasy czwartej zaśpiewały wesołą, wakacyjną piosenkę. Konferansjerami byli Martyna Malinowska 2g i Marcin Borowiak 2g.
Dziękuję wszystkim młodym artystom, organizatorom: p.Lidii Potockiej i p.Patrykowi Dondajewskiemu oraz p.Agnieszce Rubik i p.Ewie Dolskiej za piękne dekoracje.

Jolanta Walczak