Pomoc wolontariuszy w II Lubońskim Biegu Niepodległości

11.11.2012 r.

Dziś o godzinie 10.00 ruszył bieg ulicami Lubonia. W tegorocznym II Lubońskim Biegu Niepodległości wzięło udział ponad 700 uczestników.

Aby cała impreza przebiegała sprawnie, organizatorów wspomagali wolontariusze. Grupa 20 uczniów z Gimnazjum nr 2 w Luboniu wraz z opiekunkami: p. Jolantą Bednarczyk i p. Katarzyną Paradowską pomagali już od godziny 7.30. Wolontariusze pełnili dyżury w szatniach, prowadzili depozyt dla uczestników biegu, a także pomagali w dekoracji medalami.

Cała grupa młodzieży wzorowo wywiązała się ze swoich obowiązków. Byli to: z klasy 2a: Martyna Majewska, Paulina Borowska, Julia Kolenda, Marta Pokryszka, Marta Rolska, z klasy 2e: Roksana Skoracka , Olga Popiół, Sonia Grześkowiak, Aleksandra Okupniak,z klasy 3h: Lucyna Buczkowska, Paulina Dominiak, Maksymilian Jakubowski, Majka Jaśkowiak, Patryk Ostrowski, Kamil Roszyk, Mikołaj Roszyk, Kamil Rozum, Jagoda Teszner, Aleksandra Tórz,z klasy 3a: Marta Nowak, Patrycja Kroczek,z klasy 3e: Marta Łohowicz,z klasy 3g: Julia Matuszak.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc.

Katarzyna Paradowska, Jolanta Bednarczyk