Pomoc dla Domu Dziecka w Bninie i dla Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie.

7.01.2020 r.

W grudniu w naszej szkole odbyła się zbiórka darów na rzecz Domu Dziecka w Bninie. Efekty akcji przeszły najśmielsze oczekiwania. Aby móc przewieźć rzeczy, potrzebny był samochód dostawczy! W darach znalazło się mnóstwo wspaniałych produktów spożywczych, wspaniałych zabawek i ubrań. Wszystkie przewiezione prezenty wypełniły niemal cały sekretariat Domu Dziecka. Ponieważ zebranych rzeczy było tak wiele, postanowiliśmy podzielić je i obdarować także Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Tam nasze dary dotarły 1 stycznia.
W imieniu Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu uczniów dary przekazały pani Agata Monkiewicz z Rady Rodziców i Laura Monkiewicz z klasy 3a.
Dziękujemy wszystkim za okazane serce!

SP5