POKAZALIŚMY SWOJĄ ENERGIĘ

17.06.2013 r.

Trzeci Integracyjny Maraton Spinningowy mamy za sobą. Tyle przygotowań, budowania kondycji i tu już wszystko poza nami! Do Maratonu przystąpiło ponad 50 dziewcząt i chłopców z lubońskich szkół (SP 3, SP 4, G1 oraz G2) oraz 25 osób dorosłych. Poprowadzili go p. Łukasz Budzyński, nauczyciel z G2, instruktor INDOOR CYCLING, Aleksandra Pilarska, uczennica VIII LO w Poznaniu, instruktorka INDOOR CYCLING oraz p. Piotr Fiołkowski- Gość Specjalny – instruktor SPINNING z Klubu sportowego ABSFitness . Przy muzyce na żywo Dj-a COBRY wszyscy bawili się doskonale mimo ogromnego wysiłku, jaki każdy z uczestników musiał włożyć, by dotrwać do końca trzygodzinnej jazdy. Truskawki i banany oraz życiodajna woda, które roznosiły maratończykom uczennice G2, pozwalały choć na chwilę zapomnieć o zmęczeniu. Na koniec imprezy uczniowie z projektu „Poznajmy swoją energię” wraz z opiekunką wręczyli uczestnikom dyplomy oraz przeprowadzili losowanie nagród za ukończenie Maratonu. Gratulujemy wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom. Do zobaczenia za rok!

Serdeczne podziękowanie składam w tym miejscu sponsorom imprezy firmie LUBANTA S.A. z Lubonia oraz Burmistrzowi Miasta Luboń, bez których pomocy impreza nie miałaby takiej oprawy.

Hanna Grus-Krężelewska