Podziękowanie za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności

8.05.2014 r.

Wielkopolski Bank Żywności przekazał na ręce p. Ewy Frąckowiak podziękowanie za udział naszych uczniów w kolejnej Zbiórce Żywności.

Szanowni Państwo,
Związek Stowarzyszeń Wielkopolski Bank Żywności pragnie serdecznie podziękować za podjęcie działań, zaangażowanie i udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności organizowanej w dniach 4-6.04.2014.
Miło jest nam poinformować Państwa, że dzięki wolontariuszom udało się zebrać 36 ton artykułów spożywczych.

Pewien rolnik, którego kukurydza zawsze dostawała pierwszą nagrodę na Targu Stanowym, miał zwyczaj dzielenia się swym najlepszym ziarnem z wszystkimi rolnikami w okolicy. Kiedy zapytano go dlaczego, powiedział: "To jest doprawdy w moim własnym interesie. Wiatr zdmuchuje pyłek i niesie go z pola na pole. Więc jeśli moi sąsiedzi uprawiają kukurydzę gorszej jakości, przekrzyżowanie obniża jakość mojej. Dlatego zależy mi, żeby siali tylko najlepszą z najlepszych". Wszystko co dajesz innym, dajesz sobie samemu.

Tymi słowami chciałabym PODZIĘKOWAĆ za współtworzenie Zbiórki, zrozumienie i wspieranie naszych działań.
Katarzyna Bielawska, Szef Działu Organizacji ZŻ

J.W.