Podziękowanie za serce w Dniu Pluszowego Misia

3.12.2019 r.

Szanowni Państwo! Dzień Pluszowego Misia 2019 już za nami. Rozdano ponad 2 000 pluszowych misiów oraz artykułów szkolnych dla blisko 500 pacjentów 5 poznańskich szpitali. W imieniu wszystkich wolontariuszy oddziału Poznań, pracowników szpitali, a przede wszystkim dzieci – dziękujemy! Dziękujemy każdemu, kto przyłączył się do akcji, przekazując nowe rzeczy dla małych pacjentów – za Państwa determinację oraz chęć uczenia innych osób (dzieci, młodzież), jak wartościowe jest dzielenie się oraz altruizm. Wspaniale jest mieć świadomość ogromu dobra, które nas otacza. Każdy pacjent otrzymał kilka pluszowych misiów, z których był bardzo zadowolony. Uśmiech i szczęście pacjentów trwa nadal dzięki Państwu!

Katarzyna Lis