PODZIĘKOWANIA - KONKURS

17.11.2012 r.

Dyrekcja Gimnazjum nr 2 w Luboniu gorąco dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w realizacji I Wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej:

Burmistrzowi Miasta p. Dariuszowi Szmytowi oraz pracownikom Urzędu Miasta w Luboniu,Dyrektor p. Anicie Plumińskiej-Mieloch oraz nauczycielom z Gimnazjum nr 1 w Luboniu, Księdzu Proboszczowi Bernardowi Cegle, lubońskim cukiernikom (Piekarni Anika Stanisława Budki, Piekarni-Cukierni Piotra Górniaczyka, Cukierni Mazurek, Cukierni K.P. Piskorscy), p. Marii Wodzyńskiej, p. Zbigniewowi Trawce i p. Maciejowi Kędziorze z Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, p. Piotrowi Pilarskiemu, nauczycielom i innym pracownikom Gimnazjum nr 2 w Luboniu, uczniom i absolwentom Gimnazjum nr 2 w Luboniu, P. Rafałowi Nowaczykowi (restauracja "Sfinks"), oraz firmom: Rapak p. Roberta Rakowskiego, Komputronik, PZU S.A., sklep internetowy Pikinini.

G2