Po raz drugi finał województwa!

14.04.2013 r.

Pragniemy poinformować, że nasza szkolna gazeta "Gimnazzzetka” po raz drugi z rzędu zakwalifikowała się do finału województwa w projekcie Junior Media i znalazła się wśród 50 najlepszych gazet szkolnych w Polsce. Dodatkowo w głosowaniu internautów zdobyła aż 632 głosy. Junior Media to edukacyjna inicjatywa dzienników regionalnych Polskapresse i Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Pracujemy na profesjonalnej internetowej platformie do tworzenia gazet. Nasza „Gimnazzzetka" wychodzi pod logo Głosu Wielkopolskiego. System Redakcja on-line pozwala tworzyć naszą gazetę w dowolnym miejscu – nie tylko w szkole, ale też w domu, bibliotece, świetlicy - wszędzie tam, gdzie jest komputer z dostępem do internetu. „Gimnazzetka” jest widoczna dzięki temu projektowi w całej Polsce. Dziękujemy naszym czytelnikom i internautom oraz całej redakcji za pracę.

Redaktorzy naczelni: Ilona Walkowiak, Anna Wodzyńska-Skotarczak