Pisankowo – kolorowo w świetlicy

5.04.2018 r.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi świetliki z oddziałów 0-4 wzięły udział w konkursie wielkanocnym na najciekawsza pisankę. Dzieci chętnie zabrały się do pracy. Powstało wiele pięknych zwierzątek zrobionych ze styropianowych jajek jak i tradycyjnych, kolorach ciekawie ozdobionych pisanek. Dzieciom nie zabrakło chęci i talentu. Wychowawcy świetlicy postanowili wyróżnić kilka. We wtorek 27 marca Pani Wicedyrektor Katarzyna Pilarska wręczyła dzieciom dyplomy i nagrody. Laureatami konkursu zostali: 1 miejsce - Klaudia Smela 1b, 2 miejsce - Maks Kolberg 1b, 3 miejsce - Zosia Kubiak  1b. Wyróżnienie otrzymali: Maja Achatabowska - oddział „O”, Zuzia Stodolna - oddział „O”, Basia Michalczyk 1a, Antosia Dymowska 1a, Olga Falikowska 1b. Serdecznie gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy