OŹE- wiem więcej

19.12.2015 r.

W minionym tygodniu odbył się konkurs ekologiczny pod honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, podczas którego uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące Odnawialnych Źródeł Energii. Komisja szkolnego etapu konkursu (p. Joanna  Taberska i p. Krzysztof Dzydzan) wyłoniła  zwycięzców. I miejsce zdobyła Julia Jędrzejewska z kl.2g, II miejsce - Artur Połczyński z kl.2b. Uczniowie ci będą reprezentowali nasza szkołę 22 marca w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się u organizatorów tego konkursu - w XIV LO w Poznaniu. Serdecznie  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Joanna Taberska