ONI MAJĄ TALENT!

5.06.2013 r.

Nasz Samorząd Uczniowski dba o promocję uzdolnionych gimnazjalistów! 4 czerwca zorganizował w szkole turniej „Mam talent”. Zawodnicy, jury, widownia – niemal jak w telewizyjnym show! Na scenie pojawili się wokaliści i tancerze. Przez godzinę mogliśmy podziwiać ładne głosy, piękne dźwięki, zgrabne, rytmiczne ruchy i ciekawe aranżacje utworów. W jury zasiadły: p. Jolanta Walczak, p. Anna Trąbała, p. Ilona Walkowiak i Kamila Spruta (2f). Wszystkie występy otrzymały wysokie oceny. Komplet punktów zdobyła jednak tylko Zuzanna Skrok (3c), która przepięknie wykonała piosenkę Grażyny Łobaszewskiej pt. „Brzydcy”. Drugie miejsce – ex aequo – zajęli: Sara Dąbrowska (1e), Julia Kopańska (1e), Marta Pawlak (1a) i Jakub Lesiński (2e). Miejsce trzecie – trio z klasy 3 c: Zuzanna Klemke, Alicja Wojewoda i  Dominika Kozłowska oraz Grzegorz Kaczmarek (3 h). Wszyscy obiecali, że będą nadal rozwijali swoje talenty. Za bardzo sympatyczną imprezę dziękujemy opiekunkom SU: p. Anecie Jankowskiej-Łukomskiej, p. Ewie Frąckowiak i p. Paulinie Hąci.

Jolanta Walczak