Mamy już bon na zakup sprzętu sportowego dla zwycięzców biegu "W drodze do maratonu"

8.11.2016 r.

27 października w siedzibie Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się oficjalne wręczenie nagrody głównej dla zwycięzców biegu dla dzieci i młodzieży „W drodze do maratonu”. Przypomnijmy, że nasza 163-osobowa biegająca drużyna była najliczniejszą wśród szkół gimnazjalnych. Gimnazjum nr 2 w Luboniu na spotkaniu reprezentowane było przez uczniów: Agnieszkę Balcerek, Zuzannę Wincior, Mateusza Kluczyńskiego oraz nauczyciela wychowania fizycznego p. Michała Garstkiewicza. Otrzymaliśmy nagrodę główną w postaci bonu na zakup sprzętu sportowego w wysokości 2000 zł z rąk dyrektora 17 Poznań Maratonu pana Łukasza Miadziołko. Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję.

Michał Garstkiewicz