"O mnie, o tobie, o nas ..." - projekt międzynarodowy

11.09.2012 r.

"O mnie, o tobie, o nas ..." - projekt międzynarodowy eTwinning to program europejskiej współpracy szkół za pomocą mediów elektronicznych, część programu Comenius. "De moi, de toi, de nous..." ("O mnie, o tobie, o nas...") to tytuł kolejnego projektu, który realizujemy ze szkołami ze Słowacji, Niemiec, Rumunii, Portugalii, Finlandii i Włoch.

Językiem projektu jest francuski, w ciągu roku szkolnego na przygotowanej stronie internetowej zamieszczać będziemy nasze materiały. Na początek - poznamy się z uczestnikami projektu, ich środowiskiem (szkoła, miasto, kraj), przybliżymy zwyczaje. Do projektu przystępują wszyscy uczniowie uczący się w Gimnazjum języka francuskiego realizując przydzielone zadania, które podlegać będą ocenie. Pierwsze posty i prezentacje już się pojawiły!

Zachęcam do odwiedzania naszej strony oraz stron naszych partnerów i przeglądania aktualności. Link do strony projektu: http://demoidetoidenous.blogspot.com/

Magdalena Madajczyk-Głowacka