Nocne przeżycia klasy 1a

13.04.2016 r.

W piatek 8 kwietnia br., klasa 1a spędziła noc w szkole. Atarkcji było co niemiara. Zaczęliśmy od spotkania z byłym piłkarzem Lecha Poznań i nie tylko, panem Zbigniewem Zakrzewskim. Opowiadał o życiu sportowca, jego urokach i trudach. Wspominał, jakie to cudowne, gdy pasja może stać się sposobem na życie i zarabianie pieniędzy - i to nie małych zwłaszcza w klubach zagranicznych. Mówił o swojej karerze i o sposobie na nowe życie po jej zakończeniu. Przekazał klasie wiele cennych wskazówek, np. o tym, że zawodowcy muszą szybko dostosowywac się językowo do kraju, w którym mogą mieć kontrakt itp. Później dziewczęta, ale również zaintersowani chłopcy spotkali się z panią Monika Stasak Stefaniak - konsultantką firm: Guerlain, Givenchy i Douglas. Wszyscy dowiedzieliśmy się, jak dbać o cerę i wykonywac delikatny, ale rozświetlający makijaż. Kilka osób wymalowała sama pami Monika. Efekty warsztatów można było wypróbowac samodzielnie na własnej twarzy. Dziewczęta pięknie się umalowały....na wczęśniej odżywione masęczką twarze.
Około godziny 21 przyjechał rodzic z zamówioną dla nas pyszną pizzą. Potem wszyscy udaliśmy się wraz z zaproszonymi rodzicami na "wieczorną herbatkę" przy fotografiach klasowych. Chcieliśmy razem powspominać i pokazać, jak wyglądały wspólnie przeżyte juz w gimnazjum nasze imprezy i uroczystości klasowe. Biesiadowlaiśmy do ok. 22. Potem rozpoczęliśmy wieczór filmowy....nie wszystkim, niestety, udało sie zmrużyć oko...) Młodzieży bardzo się podobało i już  zaczynają planować kolejną noc.......?
Bardzo dziękuję moim wspaniałym Rodzicom za organizację nocy: pani Kubiak, pani Sowińskiej oraz panu Nowickiemu. Dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na herbatce....:)

Wiesława Stankiewicz