Nocka 3e w szkole

20.11.2016 r.

Noc z 18 na 19 listopada uczniowie klasy 3e wraz z wychowawcą i asystentem spędzili w szkole. Była to noc pełna wrażeń i ciekawych zajęć. Wieczór rozpoczął się od spotkania z mamami, które opowiedziały młodzieży o swojej  pracy. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się jakie możliwości stwarza ukończenie Akademii Ekonomicznej i Politechniki. Po zajęciach zawodoznawczych wszyscy mieli okazję zaśpiewać "Sto lat" i spróbować przepysznego urodzinowego tortu Julii i Martyny. Następnie rozpoczęła się zabawa w chowanego, która w ciemnej i pustej szkole nabiera szczególnego wrażenia i sprzyja integracji. Część edukacyjna poświęcona była znanym oskarowym produkcjom  filmowym. Nad ranem jednak niewiele osób śledziło akcję filmu, część oddała się słodkiej dżemce. Nocka była bardzo ciekawym wydarzeniem które sprzyjało integracji klasowej.
Bardzo dziękuję paniom Elżbiecie Damulis i Dorocie Jałoszyńskiej  za udział w zajęciach zawodoznawczych.

Katarzyna Urbaniak