Noc w szkole 2a

29.10.2017 r.

W nocy z 27 na 28 października spędzaliśmy czas w szkole. Ok. 20 mieliśmy zbiórkę. Przynieśliśmy sobie materace z LOSiRu i rozłożyliśmy w sali. Nasz plan wyszedł bardzo dobrze. Na początku włączyliśmy transmisję internetową meczu Lech Poznań - Wisła Kraków. Po meczu przyjechała wyczekiwana pizza. Następnie trochę powspominaliśmy pierwszą klasę. Obejrzeliśmy zdjęcia z każdej wycieczki. Śmialiśmy się niesamowicie, widząc, jak wyglądaliśmy na początku klasy 1 i co robiliśmy. Zrobiłyśmy z dziewczynami urodzinową niespodziankę koleżance. Zorganizowałyśmy tort i klasowo zaśpiewaliśmy „Sto lat”. Był to dla niej wzruszający moment. O to nam chodziło! Później bawiliśmy się w chowanego. Było naprawdę wesoło! Jak już nam się to znudziło, graliśmy w gry planszowe. Nie spaliśmy całą noc:) Było to naprawdę udane spotkanie. Mamy nadzieję, ze p.Garstkiewicz zgodzi się na jeszcze jedną:)

Zuza Kubiak, Julia Breszyk, Weronika Gierka, Weronika Dombka