Niezapomniana noc w szkole

31.03.2015 r.

30 marca klasa 3d postanowiła zostać w szkole na noc pod opieką wychowawczyni pani Magdaleny Przybylskiej, pani Joanny Wojciech i pana Michała Szwackiego. Główną atrakcją nocy dla naszych chłopaków był trening piłkarski, który przeprowadzili zawodowcy: panowie Zbigniew Zakrzewski i Maciej Scherfchen. Podczas treningu opiekę medyczną zapewniła pani Barbara Antoniak, której bardzo dziękujemy za poświęcony czas. Dziewczyny odwiedziła pani kosmetolog Katarzyna Durak z salonu urody Katja, która wyjaśniła, jak prawidłowo pielęgnować cerę oraz wykonała wszystkim uczestniczkom maseczkę algową. W czasie „nocki” tańczyliśmy zumbę, tworzyliśmy układy gimnastyczne, oglądaliśmy filmy, rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Poza relaksem był również czas na naukę – samodzielnie przeprowadzaliśmy doświadczenia w naszej nowej pracowni fizycznej smiley. By starczyło nam sił na całą noc, dziewczyny upiekły pyszne ciasto, nad ranem przygotowały chrupiące tosty, a „Szybka Pizza” dostarczyła nam w nocy pizzę z dużym rabatem (za co bardzo dziękujemy smiley). Pełni wrażeń mamy nadzieję na jak najszybszą powtórkę dzisiejszej nocki.

klasa 3d