NASI W MISTRZOSTWACH W KOLARSTWIE GÓRSKIM

23.09.2013 r.

Uczniowie G2 sprawdzają się w wielu dyscyplinach sportowych. 20 września czternastu chłopaków, pod opieką p. Marcina Zabłockiego, wzięło udział w Mistrzostwach w Rajdzie Rowerowym MTB (kolarstwo górskie) w Tarnowie Podgórnym. Klasy pierwsze i drugie miały do pokonania trasę na dystansie 3200 m, a klasy trzecie na dystansie 4000 m. Na podium stanęli: wśród klas pierwszych - Krzysztof Szewczyk, 1f (III miejsce), Adam Drożdż, 1f (V miejsce) i drugich - Mariusz Dotka, 2d (III miejsce). W kategorii klas trzecich IX miejsce zajął Marcin Witczak, 3a. Zawodnicy, oprócz dyplomów, otrzymali również nagrody rzeczowe. Po zakończonym biegu każdy z uczestników mógł posilić się pyszną grochówką oraz wypić ciepłe napoje. Gorące gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów za ukończenie biegu! Dziękujemy także ich nauczycielowi.

G2