Nasi maratończycy!!!

7.04.2013 r.

W niedzielę, 7 kwietnia, ulicami Poznania przebiegło prawie 7 tysięcy uczestników 6 Poznańskiego Półmaratronu. Wśród  bardzo licznej grupy biegaczy nie zabrakło naszych nauczycieli wychowania fizycznego, którzy pokazali, że wymagają nie tylko od uczniów, ale przede wszystkim od siebie! Do biegającej ekipy z powodzeniem dołączył p. Andrzej Drgas. Dystans półmaratonu to odpowiednio 21 km i 97,5 metra. Najlepiej  poradził sobie p.Michał Garstkiewicz - z czasem 1h 39min i 35s. P. Marcin Zabłocki wraz ze swoim psem Dragonem zameldowali się na mecie blisko 30 minut póżniej - w 2h 06min i 26s. Chwilę póżniej - z czasem 2h 10min i 28s finiszował p. Andrzej Drgas uciekający przed depczącą mu po piętach p. Zosią Stolaś, która ukończyła rywalizację z czasem 2h 14min i 39s. Naszym długodystansowym biegaczom gratulujemy i życzymy bicia kolejnych rekordów życiowych.

Michał Garstkiewicz