Nasi laureaci konkursów historycznych

2.03.2015 r.

Michalina Maćkowiak z klasy 2c zajęła drugie miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie o Żołnierzach Wyklętych za pracę multimedialną "Władysław Borowiec - Bohater Niezłomny". Mamy także laureatów XIV Ogólnopolskiego Konkursu "Arsenał Pamięci"- zostali nim: Gabriela Graś 3a, Klaudia Jankowiak 3f, Patrycja Piechota 3a, Paulina Zimlińska 3g, Natalia Celler 3g, Weronika Kowalska 3c, Sara Chojnacka 3c, Julia Olszewska 3c, Karolina Zawada 2h, Paulina Stankiewicz 2h, Jakub Kozłowski 3a, Adrian Patulski 2h, Kajetan Frąckowiak 2h, Mateusz Frąckowiak 2h, Grzegorz Wiśniewski 2h, Mateusz Mikulski 2h i Maurycy Królik 2e. Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom: p. Paulinie Hącia, p. Katarzynie Urbaniak, p. Romanie Kłos i p. Michałowi Szwackiemu.

Jolanta Walczak