NASI BIEGACZE NA LUBOŃSKIM PODIUM

1.06.2013 r.

1 czerwca na Wzgórzu Papieskim, w ramach miejskich obchodów Dnia Dziecka, odbył się VIII Bieg Luboński. Wzięli w nim udział dzieci i młodzież. Nasza reprezentacja świetnie wypadła w kategorii: gimnazja. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zdobyła Marysia Nowak (2 a), natomiast z chłopców trasę najszybciej pokonał Michał Gil (3b), a tuż za nim był Filip Rzepecki (3d). Medale wręczał Marcin Urbaś, znany polski lekkoatleta. Wielkie gratulacje dla zwycięzców, ale także dla wszystkich innych zawodników. Trasa była bardzo wyczerpująca! Podziękowania należą się nauczycielom wychowania fizycznego: p. Hannie Krężelewskiej, p. Jolancie Bednarczyk oraz p. Łukaszowi Budzyńskiemu, którzy byli koordynatorami biegu. Za rok kolejna próba!

Jolanta Walczak