Nagrodzone prace uczniów „Piątki”

9.05.2019 r.

Zwycięzcy I etapu Miejskiego Konkursu Ekologicznego- uczniowie klas najmłodszych oraz 4-8 i gimnazjum przygotowali prace do etapu międzyszkolnego (prezentacje multimedialne, komiksy "Ekologicznie na co dzień”, przyborniki wykonane z surowców wtórnych oraz prace plastyczne ”Walory przyrodnicze Wielkopolski”. Prace z każdej szkoły podstawowej w Luboniu (po 5 prac na każdym poziomie) wpłynęły do organizatora etapu miejskiego- SP4. Komisja konkursowa i Dyrekcja Kom- Lubu nagrodziła:
za  Komiks: Piotra Szymczaka - 1 miejsce nagroda specjalna KOM LUB;
za  Przybornik biurkowy: Marcina Ptaka - 3 miejsce (kl. 4-6), Martynę Janiszewską- 2 miejsce nagroda specjalna Kom- Lub.
Za plakat nagrody otrzymali: Laura Monkiewicz 3 miejsce (kl. 1-3), Stanisław Nowak 2 miejsce (kl. 1-3), Laura Monkiewicz - 1 miejsce - nagroda specjalna KOM- LUB, Stanisław Nowak - 3 miejsce nagroda specjalna KOM LUB, Martyna Janiszewska 1 miejsce (kl. 4-6), Martyna Janiszewska 1 miejsce - nagroda specjalna KOM- LUB (kl 4-6); Hanna Pietrzkiewicz - 2 miejsce (kl.4-6), Wojciech Kubala 1 miejsce (kl. 7-8), Maja Zborowska 3 miejsce (kl. 7-8), Ada Jurewicz - 3 miejsce nagroda specjalna KOM LUB (gimn.), Martyna Dondajewska  - 2 miejsce nagroda specjalna KOM- LUB (kl. 7-8). GRATULUJEMY!

Joanna Taberska, Lucyna Frankowska, Krzysztof Dzydzan