Nagrodzeni w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym ,, Lwiątko 2013 ”

19.04.2013 r.

25 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny ,, Lwiątko 2013 ”. Konkurs ten jest odpowiednikiem matematycznego konkursu ,,Kangur”. W tegorocznym konkursie z fizyki brało udział 14 śmiałków, którzy zmierzyli się z bardzo trudnymi zadaniami wykraczającymi poza podstawę programową. Troje z nich: Kasia Paciorkowska z klasy IIIF, Wojciech Tajsner z klasy IIID oraz Patryk Matusiak z klasy IIC poradziło sobie z testem bardzo dobrze. Zdobyli oni tytuł taon potwierdzony dyplomem oraz nagrody książkowe. Uczniowie ci będą mieli wpisane to osiągnięcie na świadectwie ukończenia szkoły i otrzymają dodatkowe punkty z fizyki. Gratulujemy!!! Już teraz zapraszam do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym,  a także do odwiedzenia strony konkursu.

Ewa Rubisz