Muchas gracias, Juampe!

22.01.2018 r.

Dobiegła końca wizyta nauczyciela z Hiszpanii w naszej szkole. Juan Pedro Cavero Coll w dn.8-19 stycznia br. prowadził lekcje w języku angielskim i hiszpańskim w klasach 6. i 7. oraz oddziałach gimnazjalnych (w sumie 34 godziny lekcyjne). Głównym tematem zajęć była geografia i kultura Hiszpanii. Uczniowie mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę, sprawdzić  bierną i czynną znajomość języków, posłuchać ciekawostek, spotkać inną osobowość nauczyciela i styl nauczania. Dla nauczycieli była to znakomita okazja do wymiany doświadczeń i refleksji. Swoje wrażenia z pobytu w Polsce i zdjęcia gość zamieścił na blogu Erasmus Arroyo Harnina http://erasmusarroyoharnina.blogspot.in. Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu była szkołą partnerską dla IES Arroyo Harnina w miejscowości Almendralejo (Badajoz) w programie Erasmus+ Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej. Dziękujemy Juampe za wizytę w naszej szkole. Mamy nadzieję, że współpraca obu placówek będzie się dalej rozwijać.

Magdalena Madajczyk-Głowacka