Weź udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta!

17.12.2016 r.

Już po raz czwarty będziemy wybierać radnych Młodzieżowej Rady Miasta Luboń. Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur! Młodzieżowym radnym może zostać każda osoba w wieku 13-21 lat, zameldowana w Luboniu. 
     

Drodzy Rodzice, Koleżanki i Koledzy! Już po raz czwarty będziemy wybierać radnych Młodzieżowej Rady Miasta Luboń. Zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatur! Młodzieżowym radnym może zostać każda osoba w wieku 13-21 lat, zameldowana w Luboniu.
Czym jest MRM? Rada powstała po to, aby głos młodych mieszkańców był uwzględniany w kwestiach, które dotyczą tej grupy. Członkowie Rady mają uczyć się, jak dobrze zarządzać miastem, organizować wydarzenia i wdrażać swoje pomysły. Jest to miejsce zarówno dla tych, którzy uwielbiają przewodniczyć grupie znajomych, jak i dla tych, którzy lubią pracę zespołową i realizację wspólnych zadań. Młodzieżowi radni mogą spotykać się z Burmistrzem, Przewodniczącą Rady i konsultować zarówno swoje pomysły, jak i projekty, które są obecnie realizowane w Luboniu. Jest to świetna okazja, aby poznać nowych ludzi, zrealizować swoje pomysły, wpłynąć na otoczenie w mieście i nauczyć się, jak dobrze zorganizować imprezę.
Kalendarz wyborczy:
Do 16 grudnia 2016 – zgłaszanie kandydatów; formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie http://www.lubon.pl i www.mrmlubon.pl 
23 grudnia 2016  – 15 stycznia 2017 – kampania wyborcza
16 – 22 stycznia 2017 – wybory internetowe na stronie http://www.mrmlubon.pl 
Zapraszamy na naszego Facebooka: http://www.facebook.pl/mrmlubon 

UM
Uczniowie