Laureaci etapu szkolnego Miejskiego Konkursu Ekologicznego

15.02.2019 r.

Uczestnicy konkursu ekologicznego, rozwiązując test, odpowiadali na pytania dotyczące utylizacji śmieci, segregacji odpadów i recyklingu, ekologii w życiu codziennym ze szczególnym uwzględnieniem zachowań dla ochrony klimatu, na pytania sprawdzające znajomość gatunków roślin i zwierząt chronionych, wiedzę o Parkach Narodowych i pomnikach przyrody w Luboniu. Zwycięzcami pierwszego etapu Miejskiego Konkursu Ekologicznego są:
z klas 4-6 : Marcin Ptak kl.4c-I miejsce, Martyna Janiszewska kl. 6a- II miejsce, Piotr Olejniczak kl. 6a- III miejsce;
z klas 7,8 i gimnazjalnych: Basia Smoczyk kl. 8d- I miejsce, Monika Traczyk kl.8c- II miejsce, Maja Reclik kl.8 c i Zuzanna  Waligórska kl 3f( gimnazjum)- III miejsce.
GRATULUJEMY i życzymy sukcesu w kolejnym etapie.

Joanna Taberska i Krzysztof Dzydzan