Medale w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce

30.04.2014 r.

Dnia 29 kwietnia 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Nasza szkołę reprezentowało 20 chłopców, którzy startowali w następujących konkurencjach: pchnięcie kulą, skok w dal, bieg na 100m indywidualnie, bieg na 300m indywidualnie, bieg na 1000m indywidualnie, bieg na 2000m indywidualnie, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka (100m, 200m, 300m, 400m). Nad startem czuwali p.Michał Garstkiewicz i p. Marcin Zabłocki. Największy sukces, czyli awans do etapu rejonowego, odnieśli:  Adam Gomuła (3d) 5,40 m w skoku w dal (II miejsce), Krzysztof Spychała (3d) 11 m 96 cm, pchnięcie kulą 5 kg (I miejsce), Michał Nakonieczny (3d) 10,89, pchnięcie kulą 5 kg (III miejsce). Podziękowania należą się wszystkim zawodnikom, ale w szczególności trzeba wyróżnić nasze obie sztafety za bardzo ładne techniczne zmiany podczas przekazywania pałeczki sztafetowej. Medalistom gratulujemy zdobycia dodatkowych punktów na świadectwo klasy trzeciej za osiągnięcia sportowe.
Wyniki - poniżej.

 

Wyniki:

SKOK W DAL:

ADAM GOMUŁA 3d  5m,40cm  II miejsce awans do rejonowych mistrzostw w LA

ALEKSANDER SZEPKE 3f  5,31 VI miejsce

PCHNIĘCIE KULĄ 5kg.

SPYCHAŁA KRZYSZTOF 3d 11m96cm I miejsce  awans na rejonowe mistrzostwa w LA

NAKONIECZNY MICHAŁ 3d  10,89 III miejsce  awans na rejonowe mistrzostwa w LA

2000m

DOTKA MARIUSZ 2d  6,52  V miejsce do awansu zabrakło mu tylko trzydzieści setnych sekundy

WITCZAK MARCIN 3a  6min.57s

1000m

REKŚIŃSKI PAWEŁ  2f 3,20

MARCINIAK MARCIN  1e 3,23

KNITTER JAKUB  3a 3,27

300m indywidualnie:

MATYLA MIKOŁAJ 3c  czas 42,45

100m indywidualnie:

ŹIÓŁKOWSKI GRACJAN 3g  czas 12,80

SZTAFETA 4x100m

GOMUŁA ADAM 3d, JĘDRZEJCZAK FILIP 3g, STANKIEWICZ WOJTEK 2c, GIERTUGA BARTEK 2c             - ZAJĘLI VI MIEJSCE  Z CZASEM  50,80 (I MIEJSCE UZYSKAŁO NIEWIELE LEPSZY CZAS 48,4)

SZTAFETA SZWEDZKA:

100m MARCINIAK MAURYCY 3b

200m SZEPKE ALEKSANDER 3f

300m MIEDZIŃSKI PATRYK 2h

400m BRODOWSKI DOMINIK 2b                                                                     SZTAFETA SZWEDZKA ZŁOŻONA Z NASZYCH CHŁOPAKÓW ZAJĘŁA  IV miejsce  Z CZASEM 2,23,90, DO MIEJSCA MEDALOWEGO ZABRAKŁO IM TYLKO TRZYDZIEŚCI SETNYCH SEKUNDY (MIEJSCE TRZECIE UZYSKAŁO CZAS 2,23,60)

Marcin Zabłocki
Uczniowie