Mistrzostwa Lubonia w Piłce Nożnej Halowej

4.11.2013 r.

W dniu 05.11.2013 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luboniu odbył się mecz piłki nożnej o Mistrzostwo Lubonia w Piłce Nożnej Halowej. Nasza drużyna zmierzyła się z Gimnazjum nr 1 w Luboniu. Mecz trwał 2x20 minut. Zawody były  bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie. W regulaminowym czasie gry padł wynik remisowy. O rezultacie meczu zadecydowała dogrywka, którą, niestety, przegraliśmy(6:7). Mimo porażki naszej drużynie należą się gratulacje za ambicję i wolę walki. Rewanż wiosną na boisku Orlik smiley Nasza reprezentacja: Marcin Sikora 3D, Mikołaj Matyla 3C, Mariusz Dotka 2D, Damian Fabiś 1B, Krzysztof Walczak 2E, Kacper Grundkiewicz 2D, Arkadiusz Łukowiak 2D, Aleksander Szepke 3F, Kacper Halamus 2G, Dawid Janik 2G, Bartosz Codro 3D.