Mikołajkowy Konkurs Chemiczny

10.12.2016 r.

W przeddzień mikołajek odbył się w naszej szkole chemiczny konkurs mikołajkowy dla pierwszoklasistów -  "Chemia  na wesoło". 32 uczniów zmagało się z rozwiązaniem testu od Mikołaja. Zadania wywoływały uśmiech i pokazywały, że chemia może być ciekawa i zabawna. Uczestnicy konkursu mieli na głowach Mikołajowe czapki, co nadało świąteczny nastrój konkursowi. Każdy z uczestników  po zakończonym, wzmożonym  wysiłku umysłowym mógł liczyć na uzupełnienie nadszarpniętych kalorii, w postaci słodkiego upominku od Św. Mikołaja.  W końcu to też chemia......w bardzo przyjemnej postaci:-) Oprócz smakowitych nagród za uczestnictwo najlepsi zwycięzcy zostali nagrodzeni ocenami z chemii. Wśród  uczestników najlepszymi okazali się : I miejsce - Miłosz Lebiedź 1g, II miejsce - Dobrochna Stachecka 1g, III miejsce - Piotr Witt 1g. Gratuluję zwycięzcom!

Patrycja Kędziora