Mikołajki Samorządu Uczniowskiego

7.12.2017 r.

6 grudnia w naszej szkole odbyły się mikołajki. Wiele osób założyło czerwone czapeczki, dzięki czemu  młodzież uniknęła niezapowiedzianej kartkówki lub odpowiedzi. Na długiej przerwie św. Mikołaj rozdawał słodkie cukierki. Obejrzeliśmy także występ taneczny dziewczynek z młodszych klas przygotowany pod kierunkiem p.Klaudii Lamch. Zrobiliśmy też wspólne mikołajkowe zdjęcie.Wszyscy bardzo dobrze bawili się przy świątecznej muzyce którą serwowali niezawodni panowie z klasy 3g- Maks Mazurczak i Mikołaj Rajek. W okresie świątecznym  Samorząd Uczniowski pod opieką p.Anety Łukomskiej przygotował tematyczną gazetkę. Organizowana jest też poczta świąteczna. Każdy uczeń szkoły do 15 grudnia ma możliwość wysłania kartki z życzeniami do swoich kolegów i koleżanek. Urna znajduje się przy dyżurce. Pozdrawiamy mikołajkowo wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły!

Ola Rolska i Nadia Wadelska 7a