Międzyszkolny etap Gimnazjalnej Olimpiady Matematyczno - Informatycznej

31.03.2016 r.

Dnia trzeciego marca, po wcześniejszych eliminacjach szkolnych, grupa uczniów przystąpiła do międzyszkolnego etapu Gimnazjalnej Olimpiady Matematyczno- Informatycznej. W tegorocznej edycji GOMI wzięło udział ponad 40 szkół. Zadaniem konkursowiczów było rozwiązanie wielu problemów matematyczno – informatycznych. Ilość zadań i stopień trudności stanowiły prawdziwe wyzwanie! Dziś poznaliśmy sukcesy naszych uczniów. Mateusz Frąckowiak zajął w kategorii klas trzecich siódme miejsce, a Witold Taisner dziesiąte. Wyróżnienie otrzymała również Agnieszka Grabowska z klasy drugiej, zajmując miejsce ósme. Warto podkreślić, że w każdej kategorii startowało ponad trzystu gimnazjalistów!

Ewa Frąckowiak i Małgorzata Zgoła