Megamisja - kolejne etapy

21.11.2018 r.

Za nami 7 etapów zmagań Julki i Kuby, przy asyście psotnika. Każdy etap to minimum trzy zadania do wykonania. Na etapie czwartym mieliśmy okazję rozmawiać o prawie dzieci do informacji, których nikt nie może im odebrać. Z pomocą małego pingwinka sprawdziliśmy swoją wiedzę na temat bezpiecznego korzystania z internetu. Piąty etap przedstawił nam zasady robienia dobrych zdjęć, w tym podpowiedzi, jak unikać błędów popełnianych najczęściej przez początkujących fotografów. W tym tygodniu mówimy o prawdziwej przyjaźni. Analizujemy, jakie są wady i zalety posiadania przyjaciela na odległość. Na kolejnych zajęciach dzieci w świetlicy zajmą się tematem empatii. Zobaczą, że porozumiewanie się za pośrednictwem mediów wymaga takiego samego szacunku i wrażliwości na emocje drugiej osoby, jak rozmowa w cztery oczy. Pozdrawiamy!

Magdalena Słomińska