Listy uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015

30.05.2014 r.

Zgodnie z harmonogramem naboru do klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015 zamieszczamy listy uczniów z podziałem na klasy.

 

Klasa usportowiona - 1a

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

a

Bąkowska

Wiktoria

ang

hisz

a

Bryński

Krystian

ang

niem

a

Chudak

Monika

ang

niem

a

Cieślak

Tymoteusz

ang

hisz

a

Gabler

Wojciech

ang

niem

a

Gacki

Damian Ryszard

ang

hisz

a

Grabias

Olivier

ang

hisz

a

Jazdończyk

Inez

ang

niem

a

Koćmierowska

Martyna

ang

niem

a

Lange

Dawid

ang

hisz

a

Łukaszewski

Jakub

ang

niem

a

Łukaszewski

Patryk

ang

niem

a

Malinowski

Norbert

ang

hisz

a

Marciniak

Adrian

ang

hisz

a

Michalska

Julia

ang

niem

a

Mielicka

Ewelina

ang

niem

a

Nowacki

Kacper

ang

hisz

a

Olbrych

Dominik

ang

hisz

a

Ostrowska

Bogna

ang

niem

a

Pawlicka

Weronika

ang

hisz

a

Płóciennik

Alan

ang

hisz

a

Puk

Karolina

ang

hisz

a

Ratajczyk

Sebastian

ang

niem

a

Skorlińska

Magdalena

ang

niem

a

Stachowiak

Aleksandra

ang

niem

a

Szulc

Barbara

ang

niem

a

Wielgosz

Damian Grzegorz

ang

hisz

a

Żurawlew

Bartosz

ang

hisz

 

Klasa 1b

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

b

Brodowska

Natalia

ang

niem

b

Giertuga

Maciej

ang

niem

b

Gindera

Zuzanna

ang

niem

b

Kaczmarek

Natalia

ang

niem

b

Kaczor

Martyna

ang

niem

b

Kaprykowski

Jakub Jerzy

ang

niem

b

Kornosz

Katarzyna Kinga

ang

niem

b

Koziatek

Grzegorz

ang

niem

b

Łukasik

Julia Zofia

ang

niem

b

Majdecki

Mikołaj

ang

niem

b

Malęgowski

Piotr

ang

niem

b

Michalska

Martyna

ang

niem

b

Nowak

Wiktoria

ang

niem

b

Nowak

Dawid

ang

niem

b

Nyga

Bartosz

ang

niem

b

Owczarczak

Angelika

ang

niem

b

Pietrzak

Tomasz

ang

niem

b

Połczyński

Artur

ang

niem

b

Połczyński

Dawid

ang

niem

b

Soboń

Hubert Miłosz

ang

niem

b

Stercel

Weronika Maria

ang

niem

b

Szczeszek

Paulina

ang

niem

b

Tomaszewska

Sandra

ang

niem

b

Zbanyszek

Marcin

ang

niem

 

Klasa 1c

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

c

Biernasiuk

Piotr Paweł

ang

niem

c

Boguś

Mateusz

ang

hisz

c

Cieślak

Martin

ang

niem

c

Czajkowska

Julia

ang

hisz

c

Figlak

Jędrzej

ang

niem

c

Graczyk

Aleksandra

ang

hisz

c

Jęchorek

Kacper

ang

hisz

c

Kamińska

Julia

ang

hisz

c

Kasztelan

Wiktoria Maria

ang

niem

c

Kmiecik

Zuzanna

ang

niem

c

Kołtun

Natalia Agnieszka

ang

niem

c

Krzyżok

Violetta Wiktoria

ang

hisz

c

Leszner

Julia

ang

hisz

c

Malujda

Alicja Marianna

ang

niem

c

Małecka

Sandra

ang

niem

c

Marszał

Marta Anna

ang

niem

c

Matusiak

Aleksandra

ang

hisz

c

Nowicki

Szymon

ang

niem

c

Pastwa

Natalia

ang

niem

c

Piasecki

Adam

ang

niem

c

Rączkiewicz

Nicole Maria

ang

hisz

c

Skorupski

Bartosz

ang

hisz

c

Sobótek

Zuzanna

ang

hisz

c

Socha

Paweł

ang

niem

c

Stężewska

Alicja

ang

hisz

c

Wasiak

Dominik Marek

ang

hisz

c

Woltyński

Wojciech

ang

hisz

 

Klasa 1d

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

d

Bączyk

Kamil Łukasz

ang

niem

d

Biskup

Wojciech

ang

niem

d

Buczkowski

Marcel

ang

niem

d

Gąska

Katarzyna

ang

niem

d

Hirsch

Adam

ang

niem

d

Iwanowska

Martyna

ang

niem

d

Juszczak

Natalia

ang

niem

d

Kordowska

Agata Katarzyna

ang

niem

d

Lewandowska

Roksana

ang

niem

d

Lewandowska

Romana

ang

niem

d

Majewski

Mateusz

ang

niem

d

Nowicka

Nikola Maria

ang

niem

d

Nowicka

Anna

ang

niem

d

Pacyńska

Joanna

ang

niem

d

Pigla

Filip

ang

niem

d

Pochylska

Magdalena

ang

niem

d

Rajnisz

Oskar Cezary

ang

niem

d

Sówka

Hugo

ang

niem

d

Splisgart

Marcin

ang

niem

d

Stanisławska

Weronika

ang

niem

d

Stanulewicz

Aleksandra

ang

niem

d

Urbańska

Magdalena

ang

niem

d

Walkowiak

Piotr

ang

niem

d

Więckowska

Klaudia Wiktoria

ang

niem

d

Zagdański

Jan

ang

niem

 

Klasa 1e

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

e

Barej

Agata

ang

niem

e

Bauma

Wiktoria

ang

fran

e

Bednarczuk

Olga

ang

fran

e

Brzezińska

Julia

ang

niem

e

Damulis

Juliusz

ang

fran

e

Dańda

Antonina

ang

niem

e

Gnaciński

Olaf

ang

niem

e

Jałoszyńska

Karolina

ang

fran

e

Jaszczyk

Klaudia Monika

ang

fran

e

Kolberg

Julia

ang

niem

e

Koska

Wiktoria

ang

fran

e

Małach-Tarczyńska

Jagoda

ang

niem

e

Miśkiewicz

Sara

ang

fran

e

Musielak

Wiktoria

ang

niem

e

Ogonowska

Julia

ang

niem

e

Ogonowska

Martyna

ang

niem

e

Oleszak

Zuzanna

ang

niem

e

Pokojowczyk

Franciszek

ang

niem

e

Roszak

Wiktoria

ang

fran

e

Siemieniuk

Szymon

ang

niem

e

Smolarek

Mikołaj

ang

fran

e

Sochański

Grzegorz

ang

niem

e

Szych

Maja

ang

fran

e

Szymańska

Joanna

ang

niem

e

Wasiela

Jakub

ang

fran

e

Wojciechowski

Szymon

ang

niem

 

Klasa 1f

Spotkanie integracyjne – piątek 13 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

f

Alejska

Kamila

ang

niem

f

Balcerek

Adrian

ang

niem

f

Biskupska

Julia

ang

niem

f

Brocka

Matylda Helena

ang

hisz

f

Buszka

Jakub

ang

hisz

f

Dolski

Maksymilian

ang

hisz

f

Jankowiak

Wiktoria

ang

niem

f

Jankowska

Zuzanna

ang

niem

f

Kawala

Bartosz

ang

niem

f

Korytowska

Aleksandra

ang

niem

f

Kutzner

Paulina

ang

niem

f

Lewandowska

Natalia Elżbieta

ang

niem

f

Modrzejewski

Bartosz

ang

hisz

f

Ossowski

Hubert

ang

hisz

f

Pakuła

Agata

ang

hisz

f

Paluszkiewicz

Eryk

ang

niem

f

Patrzykąt

Kornelia

ang

hisz

f

Rzeczkowski

Nikodem

ang

hisz

f

Siwek

Aleksander

ang

niem

f

Sobik

Oliwia

ang

niem

f

Stochaj

Igor Norbert

ang

niem

f

Szajbe

Weronika

ang

hisz

f

Tomaszewska

Weronika

ang

hisz

f

Wincior

Maria

ang

hisz

f

Zalewski

Dawid

ang

niem

f

Zieliński

Patryk

ang

hisz

 

Klasa językowa - 1g

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

g

Bartkowiak

Jakub

ang

niem

g

Berlik

Dawid

ang

niem

g

Bielawska

Paulina

ang

hisz

g

Borowiak

Zuzanna

ang

niem

g

Bójko

Szymon

ang

niem

g

Brzezińska

Sara Anna

ang

hisz

g

Dehmel

Jakub

ang

hisz

g

Gawrysiak

Zuzanna

ang

niem

g

Gawrysiak

Mateusz

ang

niem

g

Jędrzejewska

Julia

ang

niem

g

Karwatka

Weronika

ang

hisz

g

Kelak

Mikołaj

ang

niem

g

Konarski

Miłosz

ang

hisz

g

Kuźniarek

Jan

ang

hisz

g

Lasecka

Julia

ang

hisz

g

Lechna

Błażej

ang

niem

g

Łukaszkiewicz

Natalia

ang

hisz

g

Machalska

Weronika

ang

niem

g

Marciniak

Julia

ang

niem

g

Miszczuk

Julia

ang

niem

g

Mrówka

Patryk

ang

niem

g

Roszyk

Hubert

ang

niem

g

Różycki

Mikołaj

ang

hisz

g

Szkudlarek

Julia

ang

hisz

g

Szymankiewicz

Agnieszka

ang

niem

g

Wardak

Julia

ang

niem

g

Witkowski

Krzysztof

ang

hisz

g

Zielińska

Maja

ang

niem

 

Klasa matematyczno-fizyczna - 1h

Spotkanie integracyjne – poniedziałek 16 VI, godzina 16.30

klasa

nazwisko

imię

język_1

język_2

h

Bohdan

Wojciech

ang

niem_k

h

Borowski

Jakub

ang

niem_p

h

Brzezińska

Marta

ang

niem_p

h

Gauza

Andrzej

ang

niem_k

h

Godera

Hanna Maria

ang

niem_k

h

Grabowska

Agnieszka

ang

niem_k

h

Hawrusik

Jadwiga

ang

niem_k

h

Jędrzejewska

Jowita

ang

niem_k

h

Kapsiak

Alicja

ang

niem_k

h

Klimczak

Maria

ang

niem_k

h

Konieczny

Michał

ang

niem_p

h

Kowalewski

Jakub

ang

niem_p

h

Kubka

Patrycja

ang

niem_k

h

Łajtar

Weronika

ang

niem_p

h

Majchrzycka

Zuzanna

ang

niem_p

h

Matkowski

Hubert Seweryn

ang

niem_k

h

Nawrocki

Adam Tomasz

ang

niem_p

h

Paradka

Oskar

ang

niem_p

h

Piszczek

Krzysztof Stanisław

ang

niem_k

h

Popielas

Aleksandra

ang

niem_k

h

Sip

Adrianna Michalina

ang

niem_p

h

Siuda

Klaudiusz

ang

niem_k

h

Świdzińska

Jagoda Agnieszka

ang

niem_p

h

Traczyk

Natalia

ang

niem_k

h

Winczewski

Natan

ang

niem_k

h

Wojtkowski

Sebastian

ang

niem_k

h

Zagajewska

Karolina Anna

ang

niem_k

G2
Uczniowie